Ливерпуль обыгрывает Манчестер Сити и выходит в финал Кубка Англии: смотреть видеообзор

«Ливeрпуль» стaл пeрвым финaлистoм Кубка Англии, обыграв на «Уэмбли» «Манчестер Сити» — 3:2.

«Красные» в первом тайме просто ошеломили соперника, который, надо признать, вышел на игру далеко не в оптимальном составе. Но это проблемы Гвардиолы и его команды, а на перерыв соперники уходили при счете 3:0. При этом, «горожане» не нанесли по воротам соперника ни одного удара, а фатальная ошибка голкипера «Сити» Стеффена, наверняка, украсит собой подборки вратарских ляпов.

Во второй половине не обошлось без быстрого гола. Правда, теперь уже отличились «горожане» — надежду лидеру АПЛ подарил Грилиш. А реализуй Габриэл Жезус выход один на один, и кто знает, как бы все повернулось. Но получилось так, что «Сити» свой второй мяч забили уже в компенсированное арбитром время, а на большее его не хватило.

Ліверпуль обігрує Манчестер Сіті та виходить у фінал Кубка Англії: дивитись відеоогляд

«Ліверпуль» став першим фіналістом Кубка Англії, обігравши на «Уемблі» «Манчестер Сіті» — 3:2.

«Червоні» у першому таймі просто приголомшили суперника, який, слід визнати, вийшов на гру далеко не в оптимальному складі. Але це проблеми Гвардіоли та його команди, а на перерву суперники йшли за рахунку 3:0. При цьому «городяни» не завдали по воротах суперника жодного удару, а фатальна помилка голкіпера «Сіті» Стеффена, напевно, прикрасить собою добірки воротарських ляпів.

У другій половині не обійшлося без швидкого голу. Щоправда, наразі вже відзначилися «містяни» — надію лідеру АПЛ подарував Гриліш. А реалізуй Габріел Жезус вихід віч-на-віч, і хто знає, як би все повернулося. Але вийшло так, що «Сіті» свій другий м’яч забили вже у компенсований арбітром час, а на більше його не вистачило.

2021-22, Кубок Англии. Плей-офф. 1/2 финала.

«Манчестер Сити» — «Ливерпуль» 2:3 (0:3)

Голы: Конате И., 9 (0 : 1); Мане Са., 17 (0 : 2); Мане Са., 45 (0 : 3); Грилиш, 47 (1 : 3); Силва Б., 91 (2 : 3)

«Манчестер Сити»: Стеффен; Стоунз; Аке; Канселу; Силва Б.; Стерлинг Р.; Фоден; Грилиш; Зинченко; Фернандиньо; Габриэл Жезус (Марез, 83)

«Ливерпуль»: Алисон; ван Дейк; Конате И.; Робертсон Э.; Фабиньо; Александер-Арнольд; Алькантара Т. (Джонс Кёр., 87); Мане Са. (Фирмино, 84); Салах; Диас Л. (Жота, 84); Кейта Н. (Хендерсон, 74)

Предупреждения: Габриэл Жезус, 27; Фернандиньо, 57 — Фабиньо, 37; Кейта Н., 48; Мане Са., 61